субота, 18 січня 2020 17:11

У "ЄС" прокоментували виклик Порошенка на допит

У "ЄС" прокоментували виклик Порошенка на допит
Фото: Politeka

На дати, які ДБР викликало п'ятого президента України та нардепа від "Європейської Солідарності" Петра Порошенка, в нього був запланований візит до Швейцарії. Однак він вирішив здати квитки, про це повідомляє пресслужба політсили.

У "ЄС" написали, що Офіс президента та ДБР нібито можуть "незаконно стежити" за Порошенком, а дати допиту "наклали" на дати його поїздки.

"Публічне "запрошення" на допити, не передбачене жодними нормами КПК, на 21 та 24 січня пролунало через півтори доби після того, як Порошенко забронював квитки для поїздки до Швейцарії туди на 21 і назад на 25 січня. Графік допитів тут же наклали на графік поїздки", - йдеться у повідомленні партії.

У "ЄС" стверджують, що Порошенко вирішив скасувати поїздку і здати квитки.

"Однак, явка на допити можлива лише за умови належного вручення повісток у відповідності до Кримінального процесуального кодексу України", - додали у політсилі.

У ДБР раніше зазначали, що неодноразово відправляли Порошенку повістки на адресу офісу та місця проживання, однак на допити він так і не прийшов.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викликало на допит на 21 і 24 січня п'ятого президента України та чинного народного депутата Петра Порошенка як свідка у провадженні щодо держзради під час ведення Мінських перемовин. ДБР раніше відкрило нове кримінальне провадження стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка. Заяву до ДБР написав колишній топчиновник часів Віктора Януковича Андрій Портнов. Останній звинувачує Порошенка у державній зраді через підписання Мінських угод в лютому 2015-го року. Нині вже колишній голова ДБР Роман Труба заявляв про 11 проваджень проти Порошенка. Сам експрезидент запевняв, що не фігурує в жодному з них.

Зараз ви читаєте новину «У "ЄС" прокоментували виклик Порошенка на допит». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути