Ексклюзиви
понеділок, 18 квітня 2011 21:53

У БЮТ розповіли чому були підписані невигідні газові угоди

У БЮТ розповіли чому були підписані невигідні газові угоди

Через втручання компанії "РосУкрЕнерго" в 2009 році в переговорний процес України і Росії було підписано газові контракти на жорстких умовах. Так заявив депутат від БЮТ Сергій Власенко в ефірі телеканалу ТВі.

"Прем'єр-міністри України та Росії домовилися про те, що ціна на газ буде становити 235 доларів за тисячу кубометрів. Після цього в процес переговорів втрутилася компанія "РосУкрЕнерго", яка запропонувала російській стороні тільки для того, щоб залишитися на цьому ринку, ціну 285 доларів за тисячу кубометрів. І, звичайно ж, це зруйнувало переговори", - зазначив він.

Депутат також нагадав, що в цей момент президент Віктор Ющенко відкликав главу "Нафтогазу" Олега Дубину з переговорного процесу.

"І в таких умовах була змушена втрутитися прем'єр-міністр (Юлія Тимошенко), яка вже отримала жорстку позицію Російської Федерації, що тільки за ринковими цінами буде газ для України", - уточнив Власенко.

Він заявив, що Україна могла б отримати газ за кращої умови, якби посадові особи і не тільки не втручалися та не зраджували національні інтереси України.

Депутат додав, що чинна влада не ставить під сумнів самі контракти, а веде політичні репресії проти Тимошенко.

"Влада забуває, що вона говорила два роки тому, влада змушує людей змінювати свої свідченя. А основним каменем звинувачення є показання Олега Дубини, проте він сказав в інтерв'ю "Дзеркалу тижня", що не було в України іншої можливості, крім як укласти угоди саме на таких умовах", - нагадав Власенко.

Депутат також звинуватив екс-президента Ющенка в допомозі "тіньовій структурі "РосУкрЕнерго", а також у здійсненні тиску на хід переговорів.

Зараз ви читаєте новину «У БЮТ розповіли чому були підписані невигідні газові угоди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

28

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути