Трибунал по "Боїнгу" буде, навіть якщо Росія накладе вето.
Про це заявив посол України в ООН Юрій Сергеєв.
"Якщо Росія застосує право вето... Країни, які внесли резолюцію, в тому числі й Україна, розуміють, що таке може бути і відверто скажу, що ми до цього готові, у нас є і план "А" – тобто продовжувати роботу в Раді безпеки, є і план "Б" – працювати поза Радою безпеки, але в межах ООН. Є інший план – досягти все таки створення трибуналу поза межами ООН. Там теж є кілька варіантів, яким може бути трибунал. Таким чином мета, яку ставить спільна група по створенню трибуналу сподівається, що вона все таки буде досягнута в тій чи іншій формі", - сказав він.
За словами посла, на створення такого трибуналу може піти кілька місяців.




















Коментарі