вівторок, 28 липня 2015 14:15

Трибунал по "Боїнгу" буде, навіть після вето Росії - посол України в ООН

Трибунал по "Боїнгу" буде, навіть після вето Росії - посол України в ООН

Трибунал по "Боїнгу" буде, навіть якщо Росія накладе вето.

Про це заявив посол України в ООН Юрій Сергеєв.

"Якщо Росія застосує право вето... Країни, які внесли резолюцію, в тому числі й Україна, розуміють, що таке може бути і відверто скажу, що ми до цього готові, у нас є і план "А" – тобто продовжувати роботу в Раді безпеки, є і план "Б" – працювати поза Радою безпеки, але в межах ООН. Є інший план – досягти все таки створення трибуналу поза межами ООН. Там теж є кілька варіантів, яким може бути трибунал. Таким чином мета, яку ставить спільна група по створенню трибуналу сподівається, що вона все таки буде досягнута в тій чи іншій формі", - сказав він.

За словами посла, на створення такого трибуналу може піти кілька місяців.

 

Зараз ви читаєте новину «Трибунал по "Боїнгу" буде, навіть після вето Росії - посол України в ООН». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути