четвер, 23 квітня 2009 15:01

Томенко пояснив різницю між об"єднаною і широкою коаліцією

Томенко пояснив різницю між об"єднаною і широкою коаліцією
Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко заявляє, що є "прихильником об"єднаної, а не широкої коаліції".

Про це він заявив в інтерв"ю "ТСН", повідомляє прес-служба депутата.

Томенко, зокрема, відзначив суттєву відмінність цих двох понять. За словами, політика, широка коаліція – це "фантастичний і нереалізований проект останніх років".

Він зазначив, що цей термін пов"язувався або з об"єднанням команди президента та Віктора Януковича, яке з засобів масової інформації гарантував Віктор Балога, як умову згоди на дострокові парламентські вибори 2007 року, або як проект об"єднання БЮТ та Партії регіонів, про який активно ведуться розмови з вересня 2008 року.

"Я не підтримую цей проект. Скажу більше: я не вважаю, що широка коаліція, або парламентське об"єднання БЮТ та Партії регіонів може вирішити серйозні проблеми, які стоять перед кризовою Україною", - наголосив Томенко, зазначивши, що був і залишається прихильником об"єднаної антикризової коаліції.

"Під об"єднаною коаліцією я маю на увазі всі фракції в парламенті, що мають ідеологічну близькість, передовсім в пріоритетах соціально-економічної політики. Це БЮТ, НУ-НС, блок Литвина та Партія регіонів. За такої ситуації лише КПУ є ідеологічно не сумісними, і вони були би в опозиції", - сказав заступник Голови ВР.

Він також наголосив, що "не можна говорити, що це приєднання Партії регіонів до діючої коаліції, це швидше створення нової об"єднаної коаліції, що повинна до виходу України із кризи забути про передвиборчі суперечки і працювати на державу".

За матеріалами: Прес-служба Томенка, Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Томенко пояснив різницю між об"єднаною і широкою коаліцією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути