Ексклюзиви
Понеділок, 14 січня 2008 14:55

Томенко написав Балозі листа

Народний депутат Микола Томенко звернувся з листом до глави секретаріату президента Віктора Балоги з проханням роз"яснити ситуацію, яка, на його думку, дискредитувала авторитет президента України.

Зокрема, йдеться про повідомлення засобами масової інформації 8 січня поточного року щодо ініціативи президента України не проводити зимових канікул у роботі Верховної Ради України, відзначає сайт Томенка.

Томенко нагадав, що така пропозиція широко висвітлювалася у різноманітних ЗМІ з посиланням на прес-службу президента та цитуванням повідомлення, яке було розміщене на офіційному сайті глави держави.

В усіх цих повідомленнях містилася цитата: "Згідно з пропозицією президента, наступна сесія Верховної Ради шостого скликання має відкритися не в лютому, а 22 січня, тобто наступного вівторка після закриття першої сесії".

Томенко нагадав, конституція чітко врегульовує питання відкриття сесій парламенту і вказує, що вони починаються першого вівторка лютого і першого вівторка вересня кожного року.

"Таким чином, очевидно, що вказана вище пропозиція президента суперечила нормі Основного Закону, про що наголошували низка політиків та експертів", - йдеться в повідомленні.

Водночас через деякий час на офіційному сайті президента відбулися зміни згаданого повідомлення прес-служби, а саме: "…1-а сесія Верховної Ради VI скликання має продовжити роботу безпосередньо до відкриття 2-ї сесії – тобто у період з 21 січня по 1 лютого".

"Оскільки дане повідомлення датується тим самим днем і часом (8.01.2008р., о 13.30), то виникає ситуація, коли сотні засобів масової інформації України цитували фрагмент листа президента, який відсутній на офіційному сайті Глави держави. Звідси можна зробити висновок, що йдеться про неформальне редагування оприлюдненого документа або фальсифікацію тексту листа президента України", - зазначає Томенко.

Томенко звернувся до глави секретаріату президента з проханням поінформувати його, чи проведено службове розслідування щодо такого "ганебного факту дискредитації президента України, коли спочатку від імені глави держави оприлюднюють документ, де містяться пропозиції порушити Конституцію України, а потім цей документ, що розміщено на Офіційному Інтернет-представництві президента, неформально змінюється", пише відзначає сайт Томенка.


Зараз ви читаєте новину «Томенко написав Балозі листа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12728
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода