Опозиція демонструє свою слабкість, тому й не реагує на лист Тимошенко. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив культуролог Тарас Возняк.
Наприкінці 2011 року колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко написала два відкриті листи. Перший адресувала лідерам опозиційних партій. Закликала їх об'єднатися перед парламентськими виборами 2012-го в єдиний список на основі нейтральної партії та разом висунути кандидатів у мажоритарних округах. У другому, названому "Листом диктатору", дала президенту Вікторові Януковичу шість порад, як уникнути фатальних помилок, зберегти країну і власне обличчя.
"Ці люди не розуміють, що відбувається, де живуть, що робити з країною, куди чи кому її запхати. Як каже майбутній президент сусідньої держави: ну, стиріть нємножко. Потім іще – а далі що? На цьому опозиція вичерпується", - зауважив Возняк.
За словами культуролога, другий лист Тимошенко команду Януковича позлив.
"Тому й така реакція – етапом до Харкова, у колонію. Шокувала сама назва звернення – до диктатора. Тому вони й збісилися. Далі можна етапувати її в Луганську чи Закарпатську область. На щастя, Сибіру в Україні нема. Але це втрачає значення за сучасних комунікацій", - наголосив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік Тимошенко отримав політичний притулок у Чехії
"Тимошенко залишається писати до народу. Якщо їй, дозволять, бо можуть, як і Тарасові Шевченку, заборонити. До народу можна писати і 50, і 100 штук. Кожен новий додаватиме прихильників", - підкреслив Возняк.
Думки інших експертів щодо відкритих листів Тимошенко читайте у новому номері журналу "Країна" № 1 (104) за 12 січня 2012 року.
Журнал можна купити у точках продажу преси за ціною 9 гривень.
Передплату на журнал "Країна" можна оформити у будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс - 37278. Вартість передплати на місяць — 28 грн.
Коментарі
3