Знищувати продукти ніхто не буде: їх будуть по-тихому розподіляти серед російської номенклатури.
Про це в "Новом времени" написав російсько-американський історик Юрій Фельштинський.
"Тому прикордонники та співробітники ФСБ, причетні до всіх цих конфискацій, митна служба, з великою радістю, природньо, підписалися під цим законом. Вони-то свої холодильники наб'ють доверху. Так що цей закон нічого, крім посмішки, викликати не може. Путін всім цим карає, звичайно, російське населення. Ну і постачальників теж. Коли забороняють ввозити, наприклад, шпроти і позбавляють російського громадянина одвічного права відкрити баночку, то це покарання, звичайно, для Росії, а не для Латвії, хоча зрозуміло, що виробники шпрот втрачають на цьому якісь гроші. Це стосується і голландських квітів, які заборонили недавно ввозити до Росії. Голландія була головним постачальником квітів до Росії. Важко уявити, що тепер будуть дарувати чоловіки жінкам у російських містах. Так що це покарання, повторюю, швидше, для Росії", - вважає він.
29 липня російський президент Володимир Путін підписав указ про знищення сирів, м'ясних виробів, овочів і фруктів з Євросоюзу, США, Австралії та Норвегії. Їх заборонили ввозити ще в минулому році. Але європейська їжа все одно потрапляє на полиці російських супермаркетів під виглядом товарів з Білорусі, Казахстану та Вірменії. З 6 серпня на російському кордоні запрацюють печі, в яких будуть спалювати заборонені продукти.




















Коментарі
1