У президентській фракції "Слуга народу" хочуть знищити Суспільне.
Про це заявила компанія "Суспільне мовлення".
Там нагадали про законопроєкт народного депутата від "СН" Олега Дунди щодо створення Державного інформаційного концерну телебачення і радіомовлення.
Це суперечить не лише законодавству України й обраному курсу роздержавлення ЗМІ, а й зобов'язанням України перед Радою Європи, повідомив мовник.
Також нагадали, що Дунда є членом Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку й містобудування, а не членом профільних комітетів у сфері інформаційної політики/свободи слова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти звернулися до каналу "Дом" через Пальчевського, який "возз'єднувався" у Скабеєвої
"Незалежне суспільне мовлення - це основа будь-якої демократичної країни. Про це свідчить досвід розвинених країн. Такий позитивний вплив почав створювати український суспільний мовник.
Незалежна медіакомпанія навчилася виживати в умовах хронічного недофінансування, зокрема завдяки підтримці міжнародних партнерів", - ідеться в заяві.
"До тиску гривнею влада додала тиск "захистом нашого інформаційного поля", пропонує маніпуляціями й пропагандою боротися з маніпуляціями й пропагандою ворога.
Ініціатива пана Дунди схожа на спробу до наступних виборів взяти під власний контроль єдине незалежне національне медіа.
Сподіваюся, що представники політичних сил і громадянське суспільство нададуть оцінку законопроєкту №6430 і спробам знищення незалежного Суспільного", - заявив голова правління Суспільного Микола Чернотицький.
Суспільне - це найбільша незалежна медіакомпанія України. 100% акцій АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" належать державі. Однак державні органи не керують Суспільним і не визначають редакційної політики. У цьому полягає головна відмінність державного медіа від суспільного.
"Суспільне належить українському народу й фінансується з податків усіх громадян", - повідомляє компанія.
Минулого тижня у форматі телемарафону запрацював державний канал "Рада". На ньому працюють колишні ведучі телеканалів, пов'язаних із підозрюваним в державній зраді й сприянні діяльності терористичної організації нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком.
У чотирьох фракціях обурювалися роботою парламентського каналу.
"Радою" займається колишній продюсер підсанкційних телеканалів "112 Україна" і NewsOne Олексій Семенов.
Коментарі
2