Із завтрашнього дня у Росії спиртні напої виготовлятимуться з новим записом на етикетках про шкоду алкоголю. Про це повідомив, посилаючись на постанову російський уряду, головний санітар Геннадій Онищенко.
- З 1 лютого не допускається роздрібний продаж алкогольній продукції, якщо на споживчій тарі відсутнє попередження про шкоду надмірного вживання алкоголю, а також інформація Мінздравсоцразвітія про протипоказання, - сказав він.
За його словами, пляшки із старими написами про шкоду вилучатися не будуть. Вони виходитимуть з обігу поступово, повідомляє РБК.




















Коментарі