Росія запропонувала США спільно наносити удари по позиціях бойовиків у Сирії.
Відповідну заяву зробив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, повідомляє "Русская служба ВВС".
Крім того, він наголосив, що за Росією залишається право, починаючи з 25 травня, в однобічному порядку знищувати в Сирії загони, які не припинили бойові дії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт назвав блефом тактику Росії в Сирії
"Ми пропонуємо США як співголові Міжнародної групи підтримки Сирії з 25 травня приступити до спільних дій військово-космічних сил (ВКС) Росії й авіації коаліції, очолюваної Сполученими Штатами, із планування й нанесення ударів по загонах "Джебхат ан-Нусри", незаконних збройних формуваннях, що не підтримують режим припинення бойових дій, а також по караванах зі зброєю й боєприпасами, збройних загонах, що незаконно перетинають сирійсько-турецький кордон, виключити при цьому удари по цивільних об'єктах і населених пунктах", - сказав Шойгу.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що США й Росія уклали нову угоду щодо Сирії.




















Коментарі
3