вівторок, 23 липня 2019 00:56

Розсекретили швейцарські рахунки Єфремова

Розсекретили швейцарські рахунки Єфремова
Розповіли про рахунки Єфремова. Фото: Радіо Свобода

Швейцарія оприлюднила дані про кошти екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Гроші на його рахунок надходили з 2006 року. Рахунки контролюють син Єфремова Ігор і його дружина, пише DW.

Гроші в Швейцарії лежать на підконтрольних синові і невістці Єфремова рахунках ряду компаній з Кіпру, Британських Віргінських островів і Канади.

Ці гроші заблоковані з літа 2016 року. Син Єфремова Ігор, його дружина і підконтрольні їм компанії протягом декількох років судилися в Швейцарії, домагаючись того, щоб рахунки розморозили. Вони намагалися переконати швейцарських суддів, що справи проти Єфремова-старшого - це "політична розправа" і порівнювали його з опальним російським олігархом Михайлом Ходорковським.

Але швейцарські судді відмовилися розморожувати рахунки. Згідно з рішенням Федерального суду Швейцарії від 21 березня, оприлюдненому в реєстрі судових рішень на початку травня, рахунки Єфремових будуть заблоковані до тих пір, поки Україна не доведе в суді злочинне походження цих коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-"регіонала" Єфремова випустили з-під варти

Нагадаємо, Олександр Єфремов був затриманий в липні 2016 року в аеропорту "Бориспіль". У січні 2017 року Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо Єфремова, якого звинувачують в організації захоплення терористами будівлі Луганської облдержадміністрації; в пособництві в захопленні будівлі Управління СБУ в Луганській області; в скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України; в організаційному сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР"; державній зраді.

Зараз ви читаєте новину «Розсекретили швейцарські рахунки Єфремова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути