четвер, 22 грудня 2011 16:24

Рада не захотіла розбиратися з декриміналізацією "статті Тимошенко"

Рада не захотіла розбиратися з декриміналізацією "статті Тимошенко"

Верховна Рада не захотіла розглядати законопроект №9533, який передбачає декриміналізацію статті КПК, за якою звинувачують Юлію Тимошенко.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Так, зокрема, за включеннього цього питання до порядку денного проголосували 156 народних депутатів. Із них з "БЮТ-Батьківщини" - 98, з НУ-НС — 52, з "Реформи заради майбутнього" - 1, та 5 позафракційних депутатів. Жоден "регіонал" за внесення до порядку денного цього законопроекту не проголосував.

"Законопроект цивілізованими шляхами вирішує політичне питання, бо чиновники мають нести кримінальну відповідальність тільки тоді, коли мають відношення до корупції, якщо чиновник мав особистий інтерес, бо інакше це політичне рішення і кримінальної відповідальності за нього не може бути", - сказав голова комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиція збирається повернутися до декриміналізації "статті Тимошенко"

А у своєму виступі "бютівець" Іван Кириленко майже дослівно повторив слова свого колеги Андрія Кожем'якіна, які той сказав на брифінгу: "Треба розрубати "гордієв вузол", який влада створила, коли посадила Тимошенко. Вона абсолютно не винна і потребує звільнення не по декриміналізації, а по невинуватості. Цю інквізиторську норму треба прибрати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НУ-НС знають: не декриміналізувати "статтю Тимошенко" наказали в АП

Водночас, нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що декриміналізація цієї статті приведе до зловживання службовим становищем більшості чинвоників: "Ця стаття робоча зупиняє свавілля чиновників і зобов'язує їх не затягувати, наприклад, з реєстрацією бізнесу" .

Зараз ви читаєте новину «Рада не захотіла розбиратися з декриміналізацією "статті Тимошенко"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути