Ексклюзиви
Середа, 29 жовтня 2008 15:23

Рада не дала грошей на вибори

Верховна Рада відмовилась виділити 417,5 млн. гривень із державного бюджету на 2008 рік для фінансування підготовки й проведення позачергових виборів Ради.

За прийняття в першому читанні законопроекту N 3283 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", проголосували 222 депутатів при мінімально необхідних 226 голосів.

Цей законопроект внесла депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Ксенія Ляпіна.

Цей законопроект також передбачав створення в держбюджеті-2008 стабілізаційного фонду для державної підтримки підприємств і фінансових установ в умовах світової фінансової кризи за рахунок надпланових надходжень від приватизації держмайна.

При цьому законопроект передбачав скорочення запланованих надходжень від приватизації держмайна з 8 602,2 млн. гривень до 401,5 млн. гривень і збільшення граничного розміру державного боргу України на 31 грудня 2008 року на 8,523 млрд. гривень із 85,960 млрд. гривень до 94,483 млрд. гривень.

Законопроект передбачав збільшення доходів і видатків держбюджету-2008 на 417 млн. гривень, доходів - з 224,661 до 225,078 млрд. гривень, видатків - з 239,624 до 240,041 млрд. гривень.

Депутат пропонувала передбачити в держбюджеті-2008 на відповідну суму збільшення надходжень податку на додану вартість із завезених в Україну товарів.

20 жовтня Президент Віктор Ющенко повідомив журналістів, що має намір перенести дату проведення позачергових виборів Верховної Ради з 7 на 14 грудня.

Ющенко має намір визначити дату проведення позачергових виборів Ради після виділення парламентом необхідного фінансування на їхнє проведення.

Прийнятий Радою в першому читанні в середу законопроект N 3309-4 "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи й про внесення змін до деяких законодавчих актів", внесений Президентом Віктором Ющенком, передбачає створення в держбюджеті стабілізаційного фонду за рахунок надходжень від приватизації держмайна, перевиконання дохідної частини держбюджету й коштів, отриманих від розміщення державних цінних паперів, для підтримки банків і бізнесу, пишуть Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Рада не дала грошей на вибори». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 17848
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода