четвер, 01 червня 2006 16:56

"Регіони" хочуть співпрацювати з НАТО

Партія регіонів виступає за поглиблення співпраці з НАТО, але рішення про вступ України до цієї організації має прийматись на референдумі. Про це повідомив член Політради Партії регіонів, народний депутат Тарас Чорновіл.

Він переконаний, що без референдуму про НАТО говорити не можна. А референдум, на його думку, може відбутися не раніше, ніж через 2-3 роки.

- Ось тоді вже будемо агітувати, розповідати, що таке НАТО. До речі, Партія регіонів заявила, що вона за дуже серйозну й глибоку співпрацю з цією організацією, - сказав він. Чорновіл нагадав, що саме лідер ПР Віктор Янукович, коли був прем"єр-міністром, підписав основні документи щодо співпраці України із НАТО, так само як і з ЄЕП.

За його словами, якщо уряду, Президенту вдасться переконати хоча б трохи більше половини українців, щоб вони підтримали вступ до НАТО, то "ми здамося і теж за це проголосуємо у Верховній Раді".

- У мене таке враження, що Віктор Ющенко сам прекрасно розуміє, що ні про яке НАТО мова нині не йде. Але йому треба звітувати про свою політичну програму. Мовляв, не можемо вступити, бо парламент поганий. Спочатку йому потрібно було б поглибити взаємовідносини із НАТО на вигідній для України основі. А ми за останні півтора року втратили навіть ті напрацювання у військово-технічному співробітництві з Північноатлантичним альянсом, які мали раніше, - сказав він.

Також Чорновіл прокоментував висловлювання деяких видань, що в Партії регіонів та "Нашої України" є розходження зі вступом України до НАТО, навівши приклад: "19 березня 2006 року перший номер НСНУ Юрій Єхануров у прямому ефірі ТРК "Україна" на запитання глядача відповідає: "Про яке НАТО ви взагалі говорите? Що ви нам його кидаєте? Три чверті українців проти НАТО - ми не підемо проти свого народу", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «"Регіони" хочуть співпрацювати з НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути