понеділок, 17 серпня 2015 17:05

Пєсков влаштував медовий місяць на найдорожчій яхті світу

Пєсков влаштував медовий місяць на найдорожчій яхті світу

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, який раніше відзначився грандіозним скандалом з архідорогим годинником, орендував для весільної подорожі яхту за 385 000 євро на тиждень.

Про це Фонду боротьби з корупцією повідомило джерело, знайоме з ситуацією, - повідомляє "ТСН"

Розслідування було опубліковано на сайті Олексія Навального.

Слова джерела співробітники ФБК підтвердили даними трекера яхт. Судячи з нього і публікацій близьких до Пєскова людей, яхта Maltese Falcon, про яку йдеться, днями була біля берегів Сардинії.

Як зазначають в ФБК, падчерка Пєскова нещодавно опублікувала в Інстаграмі фотографію з геотегом, що відповідає розташуванню яхти. Крім того, на фото вона одягнена в халат з вишитою назвою згаданої яхти.

"Оренда яхти Maltese Falcon коштує 385 000 євро або 26 мільйонів рублів на тиждень. І ця вартість не включає витрати на їжу та розваги. Дмитру Пєскову потрібно викласти повністю свою зарплату за 3 роки, щоб дозволити провести на цій яхті всього 7 днів", — пише Навальний.

1 серпня відбулося весілля Дмитра Пєскова і відомої фігуристки Тетяни Навки. Наступного дня Фонд боротьби з корупцією звернув увагу на годинник нареченого, ціна якого сягає 37 млн рублів. Подружжя пояснило це тим, що годинник Пєскову подарувала Навка на весілля.

Зараз ви читаєте новину «Пєсков влаштував медовий місяць на найдорожчій яхті світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути