Через розпач у війні проти України Російська Федерація почала вивчати домовленості з КНДР, аби знайти джерело ключових ресурсів.
Водночас Росія й надалі є небезпечним противником, заявив на брифінгу 20 жовтня речник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Нед Прайс.
"Росіяни вже звернулися за допомогою до Ірану з проханням надати товари, які країна не може сама виготовляти чи купувати. Це є відображенням експортного контролю, санкцій та інших економічних заходів, які ми запровадили щодо РФ", – сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В РФ визнали шкоду, завдану Путіним російській економіці
Через неможливість виробляти ключові ресурси, Кремль на чолі з російським диктатором Володимиром Путіним звернувся за допомогою до Ірану й вивчає домовленості з Північною Кореєю.
У Російської Федерації виникли проблеми з виробництвом та ремонтом танків, літаків, підводних човнів та іншої техніки. Міжнародні санкції позбавили російський військово-промисловий комплекс можливості виробляти та обслуговувати критично важливе для операцій в Україні озброєння. У РФ також закінчується мікроелектроніка, що має вирішальне значення для її ВПК.
Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну відкинуло російську економіку на чотири роки. Економіка Російської Федерації катастрофічно страждає через повномасштабну війну в Україні, але російський диктатор Володимир Путін намагається приховати реальну ситуацію.
Тиск підштовхує Путіна до нестійких, радикальних фіскальних і монетарних інтервенцій. Кремлівські фінанси перебувають у набагато важчому становищі, ніж заведено вважати. Економіка РФ скалічена санкціями.
Коментарі