Президент Росії Володимир Путін мріє відправити бойовиків із Донбасу до Сирії.
Про це в "Новом времени" пише російський журналіст Леонід Радзіховський.
"Що стосується сепаратистів, які раніше воювали на Донбасі, то їній від'їзд до Сирії став би для Путіна звершенням заповітної мрії. Адже навіщо Путіну в Москві люди, які вміють лише вбивати й більше нічого? Коли вони без жодного прапора і слави повернуться до Москви, то будуть відчувати себе зрадженими і обдуреними. Хоч які слова їм би казали, вони зрозуміють, що їх елементарно розвели й кинули. Інша справа, що й перебільшувати небезпеку, яка виходить від них, також не варто. Ніякого державного перевороту з поверненням у Росію вони не вчинять. Швидше за все, просто погіршать показники криміногенної ситуації", - написав він.
За словами журналіста, Путіну вигідний такий сценарій.
"Окремі особистості після Донбасу, очевидно, усе-таки вирушать на Близький Схід, тому що без війни вже просто жити не можуть. З погляду поліцейської безпеки Росії відправити всю цю публіку до Сирії було б ідеальним варіантом, але вони там абсолютно нікому не потрібні. Більше того, я думаю, що мало хто з них рветься загинути в Сирії. Ну, а тих, хто рветься, ніхто не зупиняє", - вважає Радзіховський.




















Коментарі