Лист-відповідь посольства Великої Британії на запит щодо наявності у Романа Насірова подвійного громадянства був складений на території України та не потребував легалізації як офіційний документ.
Про апеляційну заяву Кабінету міністрів і Державної фіскальної служби на рішення про поновлення Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби пише "Дзеркало тижня"
У скарзі вказується, що посольство підтвердило наявність у Насірова британського паспорту з 2012-го, а сам лист-відповідь за підписом міжнародного офіцера зв'язку Національного кримінального агентства Великої Британії Патріка Торкингтона від 11 січня 2017-го був складений на території України, та відповідно до міжнародної Конвенції, що скасовує вимогу легалізації документів, додатковому підтвердженню не підлягав.
Також в апеляційній скарзі йдеться, що суд не затребував оригіналу документу у Міністерства фінансів і відразу піддав сумніву його достовірність, чим порушив норми процесуального права.
Таким чином Кабінет міністрів і Державна фіскальна служба вимагають скасувати рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11 грудня 2018-го за позовом Насірова про поновлення його на посаді голови ДФС.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд вирішив долю позову Насірова проти лікаря, який його викрив
11 грудня Окружний адмінсуд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби та постановив компенсувати йому суму зарплати за період "вимушеного прогулу".
Насіров заявив, що планує знову очолювати ДФС.
Кабмін звільнив Насірова 31 січня. Суд відсторонив його від посади ще у березні 2017-го. Його звинувачують у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні.
Слідство вважає, що він протягом 2015-2016-х, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку виносити безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".
Коментарі