Ексклюзиви
вівторок, 16 квітня 2019 20:06

Порошенко "злив" прізвища майбутніх керівників податкової і митної служб

Порошенко "злив" прізвища майбутніх керівників податкової і митної служб
Фіскальну службу реформують на митну і податкову служби. Фото: intelserv.net.ua

Державну митну службу очолить перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов, Державну податкову службу - заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Про це повідомив президент Петро Порошенко в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Я дуже щасливий рішенням конкурсної комісії, яка на керівника митниці призначила заступника міністра економічного розвитку Нефьодова - одного зі створювачів системи державних закупівель ProZorro, яка зекономила мільярди бюджетних коштів. А на позицію керівника податкової служби - людину, яка дуже активно працювала щодо запровадження автоматичного повернення податку на додану вартість", - сказав Порошенко.

Зараз у конкурсі на керівників новостворених служб беруть участь по три кандидати. Вони вже склали тести на знання законодавства та розв'язували ситуаційні завдання. Третій, останній етап конкурсу - співбесіда – запланований на 23 квітня.

"Мені сказали, що конкурс на голову ще не завершився. Вибачаюся. Я прочитав це з засобів масової інформації", - згодом додав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали зарплату керівників податкової та митної служб

6 березня Кабінет міністрів затвердив положення про реформування Державної фіскальної служби у податкову та митну служби. Вони будуть підзвітні Міністерству фінансів. Відповідна реформа закладена у тексті меморандуму МВФ із Україною.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко "злив" прізвища майбутніх керівників податкової і митної служб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути