четвер, 13 вересня 2012 09:11

Польща підкаже Україні, як вирішити візові питання з ЄС

Польща підкаже Україні, як вирішити візові питання з ЄС
Польща за відміну відового режиму у відносинах Україна-ЄС. Фото: obozrevatel.com.

Хоча Україна перебуває лише на "першому етапі" в питанні розв'язання всіх візових проблем у відносинах з ЄС, найкращим варіантом була б відміна візового режиму.

Про це у середу під час зустрічі з діячами неурядових організацій на тему візового режиму з країнами "Східного партнерства" заявили представники МЗС Польщі.

"Ідеальним варіантом була б відміна візового режиму з Україною. Однак Україна перебуває лише на першому етапі запровадження візового плану дій, який у перспективі має завершитися відміною візового режиму з ЄС", - заявив один з представників польського зовнішньополітичного відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Треба зробити все, щоб запрацювала угода асоціації з ЄС" - "регіонал"

Водночас, як наголосив речник польського МЗС Марчін Босацький, Варшава у рамках Шенгенської угоди намагається проводити "якомога ліберальнішу візову політику, особливо у країнах "Східного партнерства", що є пріоритетом міністерства.

"Ми постійно вчимося, поліпшуємо цю систему. Водночас результати говорять самі за себе: кількість виданих віз постійно зростає", - підкреслив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євроінтеграція по-українськи: справи, а не слова

За інформацією МЗС Польщі, у першому півріччі цього року консульські установи Польщі видали в Україні понад 200 тисяч віз, з яких багаторазових – понад 126 тисяч.

Зараз ви читаєте новину «Польща підкаже Україні, як вирішити візові питання з ЄС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути