Польща готова до переговорів по Донбасу у Веймарському форматі разом з Францією і Німеччиною.
Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина після зустрічі з главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером.
"Пропозиція повернення до Веймарського формату, тобто співпраці Німеччини, Франції та Польщі, виходила від Адміністрації Президента України. Ми завжди готові робити щось разом", - повідомив Схетина.
Він підкреслив, що Варшава і Берлін мають єдиний погляд на оцінку ситуації, зокрема, і на політику санкцій щодо Росії.
Схетина вважає, що "Веймар знову буде в хорошій формі", якщо до цієї позиції приєднається також і Франція.




















Коментарі