вівторок, 27 травня 2014 12:11

Під Кабміном вимагають звільнення Діденка і Кірюшина

Під Кабміном вимагають звільнення Діденка і Кірюшина
Фото: hubs.com.ua

Близько 30 людей мітингують біля будівлі Кабміну проти корупції та хабарництва у владі.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua

Зокрема, мітингувальники вимагають звільнити заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Діденка та радника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Кірюшина.

Акцію організувала народна інціатива "Люстрація".

Люди тримають плакати з вимогами, державні прапори та скандують: "Досить грабувати народ!", "Банду геть!". На мітингу грає Гімн України. П'ять мітингувальників одягнуті у форми ув'язнених.

Учасники акції зазначають, що вони звертаються до президента і вимагають невідкладних дій, оскільки прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк їм не відповідає.



Зараз ви читаєте новину «Під Кабміном вимагають звільнення Діденка і Кірюшина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути