Близько 30 людей мітингують біля будівлі Кабміну проти корупції та хабарництва у владі.
Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua
Зокрема, мітингувальники вимагають звільнити заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Діденка та радника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Кірюшина.
Акцію організувала народна інціатива "Люстрація".
Люди тримають плакати з вимогами, державні прапори та скандують: "Досить грабувати народ!", "Банду геть!". На мітингу грає Гімн України. П'ять мітингувальників одягнуті у форми ув'язнених.
Учасники акції зазначають, що вони звертаються до президента і вимагають невідкладних дій, оскільки прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк їм не відповідає.




















Коментарі
1