середа, 23 січня 2013 11:20

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Питання Тимошенко буде підніматися на саміті Україна-ЄС в Брюсселі

Питання Тимошенко буде підніматися на саміті Україна-ЄС в Брюсселі
Справу Юлії Тимошенко обговорять в ракурсі вибіркового правосуддя. Фото: fakty.ictv.ua

Питання виборчого правосуддя будуть підніматися в ході саміту Україна-ЄС, який запланований на 25 лютого поточного року в Брюсселі. "Саміт Україна-ЄС, який пройде 25 лютого - це звичайний елемент в діалозі Євросоюзу з іншими країнами. Він не призначений спеціально для того, щоб обговорювати питання, які стосуються Юлії Тимошенко та інших справ вибіркового правосуддя. Однак це питання буде обговорюватися на саміті, тому що без вирішення проблеми виборчого правосуддя неможливо просунутися вперед у відносинах між Україною та ЄС", - розповів глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскій в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко "марно розраховує на європейський суд" у справі Щербаня - "регіонал"

Він нагадав, що про цю проблему неодноразово вже говорили представники різних інституцій ЄС і називали вирішення питань, пов'язаних з виборчим правосуддям, одним з передумов для подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС.

За словами посла, ЄС сподівається, що спостережна місія Європейського парламенту, до якої входять колишній президент ЄП Пет Кокс і екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, зможе посприяти вирішенню цієї проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пшонка заздалегідь орієнтує суд, що Тимошенко треба засудити на довічне — екс-суддя

"Ми дуже сподіваємося, що разом українська та європейська сторони зможуть вирішити це питання. Головний месидж, який буде зроблений під час саміту Україна-ЄС, що європейський інструментарій - це найкращий спосіб для використання потенціалу країни", - розповів Томбінскій.

Як відомо, раніше українська і європейська сторони визначили датою проведення саміту 25 лютого поточного року.

Зараз ви читаєте новину «Питання Тимошенко буде підніматися на саміті Україна-ЄС в Брюсселі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

57

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути