Судді Печерсього районного суду вже знають, яким буде вирок колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.
Про це в коментарі Gazeta.ua сказала його дружина Ірина Луценко.
"Жодним чином не можна звинувачувати Печерський суд у дотриманні українського законодавства, дотриманні кримінально-процесуального кодексу і його статей. На протязі цих двох процесів ми побачили, що повністю попирається український закон, не дотримується кримінально-процесуальний кодекс. Якщо б не було попереднього зафіксованого вироку, вони би були вимушені виправдати Луценка", - сказала вона.
За її словами, в судовому процесі перебувають ще двоє підозрюваних: висококласні спеціалісти, працівники Міністерства внутрішніх справ.
"Це еліта, так звані "слєдакі", люди, що займаються розкриттям серйозних злочинів, полковники і підполковники. Думаю, всьому суспільству зрозуміла вся абсурдність цього звинувачення . Єдина причина перекваліфікації справи на більш легкий злочин - це намагання затримати Луценка. Ці двоє хлопців ні при чому. Думаю, що силовики схаменулися , хочуть протягнути цей процес саме до 6 серпня. 6 серпня, як ви знаєте, виходять три роки давності за цей злочин. Це зроблено для того, щоб акуратно витягнути цих хлопців із процесу, залишивши за гратами лише Луценка. Ви знаєте весь процес як перший, так і другий направлений лише на його політичне переслідування, на ізоляцію, я не побоюся цього слова, суспільства від Луценка, як опозиційного лідера, який може дати серйозний бій нинішній антинародній владі", - додала Луценко.
Дружина екс-міністра також зазначила, що потерпілий Давиденко неодноразово як на процесі, так і телеграмою заявляв, що не вважає себе потерпілим, жодної шкоди йому, навіть моральної, не нанесено, він просить його не турбувати.
"А відтак людина не потерпіла і не хоче брати участь у процесі", - додала вона.
Нагадаємо, сьогоднішнє засідання у справі Луценка перенесене на 10 серпня.
В інтерв'ю журналістам прокурор Віктор Клименко зазначив, що причиною перенесення засідання була не неявка потерпілого Давиденка до суду, а відсутність даних про вручення йому повідомлення щодо дати засідання.
Коментарі
5