Ексклюзиви
пʼятниця, 22 лютого 2008 09:13

Партія регіонів втрачає своїх виборців на Півдні і Сході - соцопитування

Партія регіонів втрачає своїх виборців на Півдні і Сході - соцопитування
Якби вибори у Верховну Раду України відбулися в лютому, за Партію регіонів проголосували б лише 40,8% жителів міст обласного підпорядкування Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької областей. Тим часом, на останніх парламентських виборах ця політична сила набрала в регіоні в середньому понад 60% голосів виборців.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром досліджень проблем громадського суспільства з 24 по 31 січня 2008 року.. Результати опиту презентував на прес-конференції в четвер директор ЦИПГО Віталій Кулик.

За словами Кулика, експерти центру схильні пов"язувати втрату електоральних симпатій Партією регіонів з тим, що "значна частина виборців (15-20% залежно від населеного пункту) голосують на виборах за цю політсилу тільки тому, що не мають іншої, зокрема "не помаранчевої" альтернативи". Також соціологи пов"язують зниження рейтингу з "певним розчаруванням в Партії регіонів" і "достатньо чутливим ударом по партії поверненням внесків Ощадбанку колишнього СРСР.

За даними опитування, БЮТ в містах південного Сходу міг би набрати 14,7% голосів, Комуністична партія - 7,5%, НУ-НС - 4,1%, Блок Литвина - 3,5%.

На позачергових парламентських виборах у 2007 році Партію регіонів підтримали в Донецькій області 75,02% виборців, в Дніпропетровській - 48,15%, Запорізькій - 55,45%, Луганській - 73,53%. В середньому по цих областях партія отримала 63,03% голосів виборців.

БЮТ в 2007 році в Донецькій області підтримували 3,92%, в Дніпропетровській -20,93%, Запорізькій -14,66;%, Луганській -5,10%. В середньому по цих областях блок зібрав 11,15%, пише Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Партія регіонів втрачає своїх виборців на Півдні і Сході - соцопитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути