Кандидат у народні депутати України Олег Канівець, голова Благодійного фонду "Добре серце", побував на святкових лінійках у школах міста Стрий.
Благодійний фонд "Добре серце" вже понад 2 роки співпрацює з освітніми закладами Стрийщини. За цей час проведено конкурси на кшталт "Пам'ять роду", "Словосвіт". Надано фінансову допомогу на учбову й художню літературу для шкільних бібліотек, закуплено парти, стільці, комп'ютерну та оргтехніку, підтримано ініціативу батьківських комітетів з утеплення класів шляхом заміни вікон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перед виборами Ківалов піариться на одеській набережній
Олег Канівець вітаючи школярів з Днем знань, наголошував на патріотичному вихованні підростаючого покоління. У СШ №7, у якій у свій час вчився провідник ОУН-УПА Степан Бандера, він сказав:
"Маю за велику честь розпочинати сьогоднішній день участю у святі 1 вересня у вашій школі №7, стіни якої пам'ятають величезні історичні віхи. Для вас, дорогі діточки, це значна відповідальність навчатися у такому легендарному закладі. На сьогодні школа №7 чи не єдина в місті, яка проводить конкурсний відбір у перший клас і саме у вашому учбовому закладі найбільше першачків – 60 маленьких стриян. Низький уклін директорові й педагогічному колективу, які зуміли зберегти й примножити славу школи."
У своїй рідній школі №2, де у свій час навчався Олег Канівець, політик зазначив: "Нещодавно я ознайомився з соціологічними дослідженнями де визначали найбільші проблеми у школах і вони зводяться до трьох: низький соціальний статус вчителя, відсутність бюджетного фінансування, часта зміна ідеологічної та інтелектуальної складової начального процесу. Сьогодні ми повинні низько вклонитися вчителю з великої букви, за його жертовну працю, за те, що молоді вчителі ідуть виконувати свою місію за мізерну зарплату. Ми повинні вклонитися їм, як і священикам, оскільки вони виконують функцію міцних стовпів української нації, на яких тримається наше суспільство".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати-"регіонали" проти ремонту шкіл та історичних пам'яток
Олег Канівець переконаний, що держава повинна повернутися обличчям до педагогів, підняти їх соціальний статус, повинна забезпечити їх належним бюджетним фінансуванням. А статус вчителя повинен отримати статус державного службовця.
"Згадується приклад Японії, яка після війни серед різних реформ найголовнішою реформою зробила освітянську. І за 20 років Японія увійшла в число передових країн світу. На моє глибоке переконання найближчим часом нова влада України дійде до розуміння, що треба вкладати більше коштів саме в освітянську галузь", - сказав Олег Канівець.
Коментарі
11