середа, 11 квітня 2012 15:15

Невідомі забрали у "купрівців" презервативи, а самих активістів затримала міліція
10

На Бесарабці мали роздавати презервативи із зображенням схожим на Януковича
Фото: Фото Андрія Шматова
Невідомі у шкіряних куртках забрали більше 200 упаковок контрацептивів
Міліціонерів у штатському на акції було близько півсотні
Вадима Лісового, активіста КУПРу, затримали правоохоронці

Сьогодні в Києві мала відбутись акція, на якій Коаліція учасників помаранчевої революції та Чорний комітет планували роздавати презервативи із зображенням, схожим на Віктора Януковича. Але учасники не роздали жодної упаковки. Більше двохсот презервативів забрали у них невідомі.

"Якщо в когось є бажання мати такі упаковки, ми виклали в інтернеті макет. Кожен може собі роздрукувати", - каже Вадим Лісовий з КУПРу.

Його сьогодні навпроти Бесарабської площі затримали працівники міліції. Соратники кажуть, що зараз Лісовий перебуває в приймальнику тимчасового тримання в РУ ГУ МВС України. Ще один учасник акції, Павло Целовальніков, зник, він не виходить на зв'язок із своїми знайомими.

"Після того, як в нього забрали презервативи, спустився в кафе в підземному переході біля Бесарабки. Навколо чергували міліціонери", - каже один з "купрівців". - Ми нарахували, що міліціонерів у штатському на акції було близько півсотні. Вони стояли купками. Коли отримували команду забрати упаковки, оточували тісним кільцем учасників акції та нікого до них не підпускали".

Міліціонери склали протокол на фотографа одного зі столичних видань Максима Левіна.

"Звинуватили в тому, що не мав права бути на дорозі, де їздять автомобілі. Я пояснював, що маю право бути там, де відбуваються події. Вони мені з аркуша зачитали права, як в Америці. Винесли усне попередження", - пояснює фотограф.

Зараз ви читаєте новину «Невідомі забрали у "купрівців" презервативи, а самих активістів затримала міліція». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути