Мобілізація, яку оголосили 24 лютого минулого року, триває.
Військові залучають до служби стільки громадян, скільки потрібно. Потреби в один момент набирати 300 тис. громадян до армії, нема. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв'ю NV.
"У нас немає такого, що це якийсь процес, про який треба аж так голосно всім розповідати. Чи є якісь проблеми? Ну, так, звичайно, є, як у будь-якої справи. Але це не є максимально критичним", – сказав Данілов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хоробрість перемагає страх. Оновлюй дані в ТЦК" – в Україні запустили кампанію про службу в ЗСУ
Кожні два місяці реалізується новий затверджений план щодо мобілізації, сказав Данілов.
Військові звертаються, аби провести відповідні процедури через засідання РНБО для того, щоб процес тривав. Та потреби в один момент набирати 300 тис. громадян до армії, за словами Данілова, нема.
Випадки викриття службовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на хабарництві не вплинули на кількість мобілізованих, сказав секретар РНБО.
"Росія постійно розповідає, що у нас тут і старих, і сліпих, і глухих, – всіх забирають в армію. Це їхня справа – розповідати. Але я можу сказати, що у нас не поодинокі випадки, коли люди отримали поранення, коли люди втратили ті чи інші частини свого тіла, – і ідуть на фронт, ідуть далі служити", – сказав Данілов.
17 серпня президент Володимир Зеленський підписав закони про продовження дії воєнного стану і проведення мобілізації на 90 діб – до 15 листопада 2023 року.
На сайті Міністерства оборони з'явився розділ, де військоволужбовці можуть отримати відповіді на запитання, зокрема щодо виплат.
Коментарі