пʼятниця, 22 лютого 2013 23:04

Мірошниченко розповів, як Янукович допоміг Тимошенко вирішити одну проблему

Мірошниченко розповів, як Янукович допоміг Тимошенко вирішити одну проблему
Фото: tvi.ua

Сьогодні президент Віктор Янукович вирішив проблему ув'язненої екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко, коментуючи нинішнє спілкування Януковича з народом в рамках проекту "Діалог з країною".

"Регіонал" не вважає, що глава держави займається таким чином піаром. На його думку, Янукович просто допомагає людям.

"Президент не займався піаром. Якщо нам оцінювати необхідність і наслідки таких форматів спілкування голови держави з українцями, то хочу звернути вашу увагу, що багато людей сьогодні вирішили свої проблеми", - зазначив Мірошниченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янукович хоче, щоб з палати Тимошенко прибрали відеокамери

Він уточнив, що йдеться, крім іншого, і про Тимошенко.

"Зокрема, йдеться про проблему Юлії Тимошенко, яка була пов'язана зі встановленням камер", – зазначив Мірошниченко.

Парламентарій наголосив, що остаточні результати сьогоднішнього діалогу Януковича з народом буде видно у майбутньому.

"Нехай про наслідки говорять експерти. Нам треба намагатися в будь-який спосіб допомагати людям у вирішенні їхніх проблем", - пояснив "регіонал".

Зараз ви читаєте новину «Мірошниченко розповів, як Янукович допоміг Тимошенко вирішити одну проблему ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.01.2013 09:29:59крымчанин80.242.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пока в Верховной Раде будут СВОЛОТА бендерюги дибильные и так званая опозиця сраная, которые только и думают как сильней нагадить власти и странев.Некакого безвизового вьезда не будет.Хватет Европы наших конченых ФУМЕН.А если будет безвизовый вьезд то эта вся шушара ринется в Европу с( жалобами и просьбами) а зачем ей головная боль и так кризис.

13.01.2013 08:49:19Донецький Лях88.192.244.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Це вони зараз намітили на 25 лютого,а потім підписання буде перенесено на 29 лютого! :(

12.01.2013 23:29:43пророк84.123.122.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

судя по ситуации в стране,безвизовый режим будет подписан 29 февраля или на крайняк 30-го и тоже февраля

12.01.2013 21:27:38u78.94.143.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

втрата почуття реальності...у:):):) , людини,в якоі ,в принципі, здоровий глузд мав би бути.

12.01.2013 19:26:45гриша91.225.118.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

харя пархатая, простому люду не кататься!!!

12.01.2013 19:08:13Гліб194.44.39.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Зробіть хочаб це, ато ніхєра не робите. Може хоть подорожувати бідним людям стане легше

12.01.2013 16:44:24укр37.229.181.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Всё у нас есть, только ума нету, и амбиций выше крыши, вот в это и беда.Все хотят руководить и не работать , ищут дурней себя, а дурней то,уже и в лесах амазонии нет.

12.01.2013 16:19:15копия37.229.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сэм
Вот и хорошо, что у вас всё так хорошо, мир рад за вас! Только что то вы оказались меж самых убогих стран Африки, на уровне обезьяньих племён. "Успехов вам в муве и мутанках!!! Хай счастыть в дорози!!!"

12.01.2013 16:09:40.37.229.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Посмотрите по странам, чем больше "свидомых париётов", тем беднее и убоже страна, в процветающей Ливии, как только появились борцы за счастье народное, - сразу кровь нищета и руины. Как они сами пишут был один Каддафи, - теперь их десятки тысяч и каждому дай.Только благодаря нашему трудяге народу и козацкому духу страна не упала на колени под тяжестью расплодившихся свидомых-майданных,бездельников -кровопийц.

12.01.2013 16:08:42пюг46.119.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Немцы, по оценкам GFK, в этом году смогут потратить 1,6 трлн евро, в то время как бельгийцы - 212 млрд евро, а граждане 38-миллионной Польши - 220 млрд евро.
По официальным данным в ноябре прошлого года средняя зарплата в Украине составляла около 3,1 тысячи гривень, или меньше 300 евро в месяц.
Зато украинские фашисты впереди во всех европрейтингахейских

12.01.2013 20:39:43гість92.113.234.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Означає необхідно прямувати до Європи де меньше комуно-фашистів

12.01.2013 16:25:28дядько46.211.250.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Пюг, бідний москалику, ти мабуть хворенький, українські фашисти тобі ввижаються?

12.01.2013 16:58:53дядьку176.241.152.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Та вони москалики такі - самі гірші фашистів, зате про інших поговорити - в перших рядах

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути