Ексклюзиви
Субота, 10 листопада 2007 13:14

Костенко в прямому ефірі влаштував Симоненку лікнеп

Костенко в прямому ефірі влаштував Симоненку лікнеп
Лідер Української народної партії Юрій Костенко закликав голову Компартії України Петра Симоненка керуватися Резолюціями Парламентської Асамблеї Ради Європи, які засуджують злочини комуністичних режимів.

Як повідомили у прес-службі УНП, про це Костенко заявив в прямому ефірі на каналі "1+1", полемізуючи з Симоненком на тему необхідності ліквідації символів тоталітаризму.

Костенко нагадав, що ПАРЄ у 1996 та 2006 роках ухвалила дві Резолюції - "Стосовно заходів з ліквідації спадщини колишніх комуністичних тоталітарних режимів" та "Про необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів".

Відтак, наголосив лідер УНП, Симоненко, котрий впродовж багатьох років є членом Постійної делегації ВР України в ПАРЄ, і "котрий багато говорить про демократію, повинен керуватися цими Резолюціями".

Костенко поставив у пряму залежність ліквідацію символів тоталітарного минулого із зростанням рівня життя: "У Німеччині дефашизація країни в різних іпостасях - люстрація, перейменування, освіта, - давали однозначне збільшення доходів кожного громадянина. У Прибалтиці і Польщі після ліквідації комуністичного режиму зріс рівень життя громадян". У зв"язку з цим Костенко висловив переконання у необхідності "ліквідувати усі ознаки тоталітарної системи, які й сьогодні домінують у житті українців". УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Костенко в прямому ефірі влаштував Симоненку лікнеп». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34336
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути