Тристороння контактна група з врегулювання конфлікту на Донбасі на сьогоднішній зустрічі в Мінську домовилася про відвід озброєння калібру менше 100 мм.
Про це заявив чинний голова ОБСЄ Івіца Дачич.
"Хочу сказати, вже узгоджений текст, досягнута практична домовленість щодо відведення танків і певних озброєнь калібром 100 міліметрів. Сподіваюся, наша робота буде поштовхом для прискорення подальшого процесу", - заявив він.
Зазначимо, так звані Донецька і Луганська "народні республіки" заявили про початок відводу від лінії зіткнення озброєння калібру менше 100 мм 19 липня.
×




















Коментарі
5