вівторок, 21 липня 2015 18:09

Контактна група домовилась відвести озброєння калібру менше 100 мм

Контактна група домовилась відвести озброєння калібру менше 100 мм
Івіца Дачич

Тристороння контактна група з врегулювання конфлікту на Донбасі на сьогоднішній зустрічі в Мінську домовилася про відвід озброєння калібру менше 100 мм.

Про це заявив чинний голова ОБСЄ Івіца Дачич.

"Хочу сказати, вже узгоджений текст, досягнута практична домовленість щодо відведення танків і певних озброєнь калібром 100 міліметрів. Сподіваюся, наша робота буде поштовхом для прискорення подальшого процесу", - заявив він.

Зазначимо, так звані Донецька і Луганська "народні республіки" заявили про початок відводу від лінії зіткнення озброєння калібру менше 100 мм 19 липня.

Зараз ви читаєте новину «Контактна група домовилась відвести озброєння калібру менше 100 мм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути