Міністр оборони України Олексій Резніков запропонував колезі з Нідерландів Кайсі Оллонґрен виставити в Гаазі трофейний ракетний комплекс "Бук". Таким же в 2014 році російськими терористами було збито над Донбасом авіалайнер "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс МН17.
Російська система буде як нагадування про те, хто винен у катастрофі малазійського літака MH17. Про це він написав у Twitter.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Брязкання ядерною зброєю має припинитися" – генсек ООН
"Я радий вітати делегацію та міністерку оборони Нідерландів Кайсу Оллонґрен у Києві. Наші друзі на власні очі побачили російський металобрухт на Хрещатику. Я запропонував гостям виставити в Гаазі трофейну ракетну російську систему "Бук". Всі повинні пам'ятати, хто відповідальний за MH17", – зазначив міністр.
17 липня 2014 року авіалайнер "Малайзійських авіаліній" виконував рейс MH17 із Амстердама до Куала Лумпура. Boeing-777 збили неподалік Торезу Донецької області. Загинули 298 пасажирів й 15 членів екіпажу.
У серпні 2014-го була створена спільна слідча група, в яку увійшли представники Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України.
За даними слідства, пасажирський борт збили ракетою, випущеною з російської установки "Бук", яка належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО збройних сил РФ, дислокованій у Курську.




















Коментарі