Ексклюзиви
середа, 01 вересня 2010 10:27

Хорошковський вирішив контролювати мобільні переговори

Хорошковський вирішив контролювати мобільні переговори

Оператор мобільного зв"язку стандарту CDMA "Інтертелеком" заявив про вимогу з боку СБУ встановити автоматичну систему зняття інформації на канали зв"язку.

Таку заяву одеському телеканалу "АТВ" у вівторок після обшуку головного офісу мобільного оператора зробив генеральний директор "Інтертелекому" Борис Акулов.

"Те, що хочуть наші структури, виходить далеко за межі закону. Тому ми зайняли принципову позицію і сказали, що ми не проти виконати вимоги. Ми готові в рамках чинного законодавства це зробити. Повинно проводитись зняття інформації з каналів зв"язку лише за санкцією суду" , - сказав Акулов.

"Нам пропонується варіант організації автоматичної системи зняття інформації з каналів зв"язку. При цьому, той же закон визначає, що оператор несе відповідальність за забезпечення захисту таємниці переговорів своїх абонентів. Ми вважаємо своїм святим обов"язком забезпечити право наших абонентів на таємницю особистого життя, що передбачено 31 -ю статтею Конституції ", - додав гендиректор" Інтертелекому ".

За даними телеканалу, обшук проводився в офісі мобільного оператора 12 годин і закінчився близько 2 години ночі вівторка.

У обшуку брали участь співробітники спецпідрозділу "Альфа". Офіційна причина обшуку, за даними телеканалу, звинувачення "Інтертелекома" в отриманні контрабанди.

Коментарі СБУ в сюжеті не наводяться.

На офіційному сайті "Інтертелекому" ніякої офіційної інформації про події розміщено не було.

За результатами липня 2010 року компанія зайняла сьоме місце за кількістю абонентів в Україні, збільшивши базу на 2,5%, або на 10,4 тис., - до 434,4 тис. абонентів.

Інтерфакс-Україна

Зараз ви читаєте новину «Хорошковський вирішив контролювати мобільні переговори». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути