понеділок, 19 лютого 2018 10:12

Холодницький зробив невтішний прогноз щодо Антикорупційного суду

Холодницький зробив невтішний прогноз щодо Антикорупційного суду
Процес створення Антикорупційного суду просувається дуже повільно. Фото: telegraf.com.ua

Цього року очікувати на старт роботи Антикорупційного суду не варто.

Про це сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, перебуваючи на Майдані Незалежності, де вшановують Героїв Небесної сотні.

"Мої прогнози реалістично-песимістичні. Маю великі сумніви, що цей суд запрацює цього року. Так, як просувається цей процес, мої прогнози мають велике право на життя...

Доки нема Антикорупційного суду, доки ми не почнемо отримувати вироки, доти крапка в цій антикорупційній програмі реформ не буде поставлена", - наголосив Холодницький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антикорупційний суд зламає Порошенкові президентську гонку

22 грудня у Верховній Раді зареєстрували проект закону про Вищий антикорупційний суд від президента Петра Порошенка. Також у парламенті зареєстровані 4 альтернативні законопроекти від депутатів.

Низка міжнародних партнерів України виступили з жорсткими вимогами до Києва через президентський законопроект. Зокрема, Міжнародний валютний фонд заявив, що проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов'язанням України. Згодом Світовий банк теж висунув свої вимоги, попередивши, що на кону $800 млн.

Євросоюз також офіційно виступив із критикою на адресу Банкової через те, що президент, мовляв, подав законопроект про Антикорупційний суд, який суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеційської комісії.

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко запевнила, що рекомендації Венеційської комісії та МВФ будуть враховані.

Зараз ви читаєте новину «Холодницький зробив невтішний прогноз щодо Антикорупційного суду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути