Ексклюзиви
Середа, 27 червня 2007 08:29

Екс-соратники Тимошенко: Ющенко з Ахметовим ведуть "подвійну гру"

Екс-соратники Тимошенко: Ющенко з Ахметовим ведуть "подвійну гру"

"Для команди Віктора Ющенка нині конче важливо, щоб ні Тимошенко, ні Янукович не зайняли після виборів прем`єрський пост. За задумом стратегів з Банкової, після виборів Тимошенко має залишитись лідером ліво-маргінальної опозиції, а Янукович перетворитися на рядового партійного функціонера", - йдетьсяу заяві Партії вільних демократів.

Вони стверджують, що Президент Ющенко і один із керівників Партії регіонів Ринат Ахметов ведуть "подвійну гру".

Партія вільних демократів у своїй заяві прогнозує "перебирання" у майбутньому Ахметовим "контрольного пакету акцій у Партії регіонів", створення у новообраному парламенті більшості між "Нашою Україною" і ПР та переобрання Ющенка Президентом України у 2009 році.

Також вільні демократи зазначають, що переобрання Верховної Ради матиме сенс тільки після усунення всіх юридичних причин, які призвели до нинішнього політичного конфлікту.

Насамперед, це стосується внесення необхідних змін до Конституції та виборчого законодавства.

Крім того, на думку партійців, "перед парламентськими виборами потрібно перезавантажити всю політичну, владну та судову системи". При цьому вільні демократи звертають увагу на проблеми, які точаться навколо Конституційного суду України, ЦВК тощо.

"Тому якщо комусь і кортить терміново переобрати Раду, то перед цим необхідно зняти всі фактори, призводять до кризи. І нарешті: якщо ми говоримо про кризу влади, то доцільно було б провести перевибори до всіх інститутів влади – починаючи від Президента та закінчуючи місцевими радами", - наголошується у заяві партії.


Зараз ви читаєте новину «Екс-соратники Тимошенко: Ющенко з Ахметовим ведуть "подвійну гру" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 25852
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода