
Народним депутам варто схордити в сиротинці, тоді б вони не заважали щастю дітей, проголосувавши за „Закон про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення".
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав позафракційний нардеп Олесь Доній.
"Три фракції виступили проти. Це фракції Партії регіонів та комуністів, що не дивно, бо ці фракції підтримують проросійську політику, а Кремль щодо цього вступив у відверту конфронтацію із заходом. А заручником цієї боротьби стали діти, бо я думаю, що якби всіх депутатів спрямувати в сиротинці, де діти роками виховуються без батьків, то вони би можливо змінили свою точку зору. Бо краще виховання в родині, аніж в колективі без батьківської опіки та тепла", - висловив думку політик.
Водночас, він наголосив на позитивних сторонах всиновлення дітей: "Я спілкувався з родини, які всиновили, і в Україні, і в США — для них це щастя, так само як і для дітей".
"Зараз є багато тих, хто оббиває пороги інстанцій, і не може всиновити дітей. Таке враження, що це корупційна схема по вибиванню коштів із бажаючих всиновити дітей", - сказав Доній, додавши, що "заручниками такої антизахідної політики стали діти".
Говорячи, про позицію "Свободи", він наголосив: "Те, що парія "Свобода" зайняла таку саму позицію, то ми знаємо, що не всі розуміють останні світові тенденції в гуманітарній сфері... Потрібно підвищувати культурний рівень".
"Псевдопатріотизм — говорити лише про захист нації, а насправді заважати щастю представників цієї нації, а в даному випадку перспективам дітей", - обурився Доній з приводу голосування.
"Наступний етап — це Берлінська стіна та заборона виїзду з України будь-кому, бо зараз люди багато виїжджають за кордон та мігрують", - підкреслив він.
"Особисто я голосував „за" цей закон. Бо вважаю права дітей пріоритетними. І псевдопатріотизм лише є псевдо, коли буцімто через національні інтереси, політики виступають проти права на усиновлення дітей родинами з-за кордону. До речі, аналогічна „псевдопатріотична", а насправді антизахідна і антигуманна, позиція у цьому питанні Кремля і Росії", — написав Олександр Доній в соцмережі.
Нагадаємо, вчора Верховна Рада не проголосувала за „Закон про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення".
Народний депутат від ВО "Свобода" Олег Панькевич вказує, що ця конвенція не містить низки важливих положень, які б забезпечували реальний контроль з боку держави Україна за дотриманням прав усиновлених українських дітей громадянами інших країн.
Коментарі
5ДОНИЙ - УБЛЮДОК, НЕСУЩИЙ ВРЕД УКРАИНЕ! ПАРАЗИТИРУЮЩИЙ ГЛИСТ!
За прогнозами метеорологів сьогодн у Києві буде хороша погода. То чому б нам із сім'ями не прогулятись центром Києва. Чи якісь найманці-недобитки з Криму чи Даунбасу будуть вказувати що ми, кияни, маємо робити?
Олесю, сходи в детдом в той майке, где ты на пикнике: "Учите, бл+дь, наш язык".
- защитник детей украинских хренов.
Завжди вважав пана Донія зваженим політиком. Проте цей коментар ніщо інше, як звичайна істерія і підміна понять. Потрібно юридично більш грамотно знайомитись з документами. По-перше, українське законодавство не забороняє іноземного усиновлення, і будь-який іноземець, який доведе свою відповідність критеріям всиновлювача і добрі наміри, може взяти в свою родину українську сироту. По-друге, ця Конвенція жодним чином нічого не спрощує, а лише легалізує посередництво, тобто комерціалізує питання всиновлення. Більше того, згідно Конвенції всиновлювачі взагалі
Більше того, згідно Конвенції всиновлювачі взагалі можуть не брати участі в процедурах усиновлення, тобто будь-який іноземний посередник може приїхати, оформити документи на дитину і забрати її. А куди забрати?! Пане Олесю, схаменіться!