середа, 07 вересня 2011 12:18

Депутати вирішили, що для отримання громадянства знати українську мову та Конституції не треба

Депутати вирішили, що для отримання громадянства знати українську мову та Конституції не треба

Верховна Рада відмовилася ввести обов'язкову здачу іноземцями та особами без громадянства тестів на знання Конституції, законодавства про громадянство і рівня володіння українською мовою для надання їм громадянства України.

За проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо приведення норм національного законодавства відповідно до європейських стандартів) N8090 проголосувало 129 карток народних депутатів, при 226 необхідних.

Проектом пропонувалося законодавчо закріпити для бажаючих отримати українське громадянство необхідність усного та письмового тестування на знання Конституції України, законів "Про громадянство України", "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Крім цього, пропонувалося перевіряти рівень володіння державною мовою.

Також в документі пропонувалося закріпити мінімальний дохід особи, яка претендує на громадянство України, на рівні не нижче прожиткового мінімуму.

Зазначимо, що в лютому депутати Ради, члени фракції НУ-НС Андрій Парубій та Лілія Григорович запропонували парламенту ввести обов'язкове складання іноземцями та особами без громадянства тестів на знання Конституції, законодавства про громадянство і рівня володіння українською мовою для надання їм громадянства України.

На думку авторів законопроекту, введення додаткових умов для набуття громадянства України сприятиме безконфліктній інтеграції іноземців та осіб без громадянства в соціально-культурний і правовий простір української держави.

Зараз ви читаєте новину «Депутати вирішили, що для отримання громадянства знати українську мову та Конституції не треба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути