Субота, 03 вересня 2011 17:11

Друга державна мова жодним чином не нашкодить українській - Ківалов

Друга державна мова жодним чином не нашкодить українській - Ківалов

Законопроект "Про засади державної мовної політики" не передбачає розвитку регіональних мов на шкоду українській мові.

Про це йдеться в коментарі одного з авторів законопроекту, нардепа від Партії регіонів Сергія Ківалова, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

За його словами, "всі новели законопроекту знаходяться в рамках чинної Конституції".

"Згідно з проектом закону функціонування регіональних мов має відбуватися не замість державного, а саме паралельно з ним, тому ніякої загрози для державної мови представляти не може", - підкреслює депутат.

На його думку, спекуляції навколо "мовного питання" загрожують як соціальному миру і добробуту усередині країни, так і її авторитету на міжнародній арені.

Ківалов зазначає, що законопроектом реалізуються висновки і рекомендації Ради Європи, Європарламенту, ОБСЄ, Європейської комісії проти расизму та нетолерантності.

"Невиконання цих рекомендацій може призвести до негативних наслідків для нашої країни на міжнародному рівні, ця проблема незручно виглядає в контексті головування України в Комітеті Міністрів Ради Європи", - вважає він.

У той же час, Ківалов зазначає, що ним неодноразово озвучувалися пропозиції про те, щоб при внесенні змін до Конституції зробити російську мову другою державною.

"І я впевнений, що ці зміни знайдуть підтримку в парламенті", - сказав він.

Зараз ви читаєте новину «Друга державна мова жодним чином не нашкодить українській - Ківалов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6947
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути