Ексклюзиви
понеділок, 17 листопада 2008 08:58

БЮТ: Домовленості Ющенка-Януковича не здатні завершити початий ними крок

Президент Віктор Ющенко, як очікується, у понеділок проведе консультації з лідерами парламентських фракцій з приводу обрання нового голови Верховної Ради.

Водночас, керівники парламенту зберуться на погоджувальну раду, де, очевидно, вирішуватимуть аналогічне питання.

Як заявив Радіо "Свобода" депутат з фракції БЮТ Святослав Олійник, відставка Арсенія Яценюка відбулася після домовленостей Ющенка і лідера Партії регіонів Віктора Януковича, однак у них немає погодженої кандидатури на посаду спікера.

"На сьогоднішній день немає ніякої кандидатури, яку б могли Янукович і Ющенко спільно провести на спікера. Є кілька варіантів. Це пан Литвин, але за нього не голосуватимуть, очевидно, комуністи. І пан Плющ, за якого не голосуватиме Литвин", - сказав Олійник.

"Це є прикладом того, як домовленості Ющенка-Януковича не здатні завершити початий ними крок. Я думаю, що ми спостерігатимемо консультації. Коли пан Литвин дійсно виставить свою кандидатуру, то БЮТ братиме участь в консультаціях з ним, щодо можливої підтримки його кандидатури, за умови коаліційної домовленості НУ-НС, БЮТ і Блок Литвина", - додав він.

Лідер однойменного блоку Володимир Литвин вважає, що політичні сили цілком ймовірно можуть узгодити кандидатуру спікера до вівторка. Але він зауважив, що це можливо, якщо домовлятимуться про нового голову парламенту у стінах Верховної Ради.

Нині експерти і політологи називають 4 ймовірні кандидатури на посаду голови Верховної Ради: Володимир Литвин, Іван Плющ ("НУ-НС"), Олександр Лавринович (Партія регіонів) та Адам Мартинюк (Комуністична партія), повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «БЮТ: Домовленості Ющенка-Януковича не здатні завершити початий ними крок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути