Лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що БЮТ пропонував підтримку закону про Кабмін в обмін на дострокові вибори.
- У нас були пропозиції від БЮТ, що вони підтримають закон про Кабмін, а ми маємо підтримати дострокові вибори. Але ми на це не пішли, ми вважаємо, що це не потрібно, - сказала вона в інтерв"ю УНІАН.
Торкаючись теми закону про Кабмін, Богатирьова зазначила: "Ми поки що не бачимо предмету для дискусії".
Депутат висловила думку про недоцільність "для секретаріату (президента) без участі уряду розробляти закон про Кабмін, так само і закон про президента ми маємо розробляти за участю президента".
- Чи погодиться президент, щоб закон розробляла Верховна Рада? Ні, і це зрозуміло, - додала вона.
Богатирьова зазначила, що "ми маємо закон про Кабмін, але не маємо закону про президента".
- Для чого робити нападки на один закон, не маючи іншого законодавчого акта, який би врівноважував сфери відповідальності, прийняття рішень, деталізував усі процедури виконавчої влади та президентської вертикалі, - запитала вона.
- Лише один закон обов"язково зумовить незадоволення сильних гравців. Тому слід розробляти всі законопроекти, які можна викласти на стіл, і розглядати їх паралельно, - додала депутат.
Щодо закону про опозицію Богатирьова висловила переконання, що "приймаючи закон про опозицію, слід передбачати, що ти сам можеш там опинитися".
- Сильна опозиція потрібна, їй необхідно надати офіційний статус і далі шукати компроміс. А оцей безсовісний торг – сьогодні я хочу вирвати тут, а за це піду на таку поступку – мені не подобається, - додала вона.
На питання про можливість протиріч між Віктором Януковичем і Ринатом Ахметовим, Богатирьова відповіла: "Кабмін – це Кабмін, у нього своє поле діяльності. А Ринат Леонідович займається своєю справою, яка йому цікава, і тут немає приводу для конфліктів".
Щодо відсутності жінок в уряді Януковича, депутат зазначила, що "це в жодному разі не характеризує Віктора Федоровича як людину, що не вірить у здібності жінки...".
- Я знаю кілька випадків, коли він пропонував жінкам той чи інший цілком відповідальний напрямок роботи у виконавчій владі. Але, щиро кажу, що ці жінки зробили вибір на користь праці або в апараті партії, або вирішили бути рядовими, але активними політиками у ВР, - додала вона, повідомляє Українська правда.
Коментарі