вівторок, 06 лютого 2007 08:41

Білорусь удвічі збільшує тарифи на транзит російської нафти

Більше, ніж удвічі зростуть у Білорусі тарифи на транзит російської нафти системою магістральних трубопроводів - з 15 лютого.

Транзит тони російської нафти на 100 кілометрів коштуватиме три з половиною долари замість сьогоднішніх долара і 29-ти центів. Білорусь обгрунтовує таке підвищення тим, що нинішні тарифи були узгоджені з Росією з грудня 1995-го.

Раніше головний газовий концерн "Бєлнефтехім" пропонував уряду Білорусі збільшити вартість транзиту у 1,5-2 рази залежно від напрямку, повідомляє "5 канал".

Зараз ви читаєте новину «Білорусь удвічі збільшує тарифи на транзит російської нафти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути