пʼятниця, 07 квітня 2017 13:10

Безвізовий режим - визнання європейцями українських реформ - Тетерук

Безвізовий режим - визнання європейцями українських реформ - Тетерук
Перший заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук каже, що найближчі десятки років ми повинні працювати щодня, щоб вийти на європейський рівень. Фото: 112.ua

Надання безвізового режиму для України - це визнання європейськими партнерами українських реформ.

Про це заявив перший заступник керівника фракції "Народний фронт", народний депутат Андрій Тетерук в інтерв'ю журналістам.

"Надання безвізу насамперед через те, що європейці дають українцям зрозуміти, що ми робимо правильні речі, впроваджуючи необхідні реформи, піднімаючи рівень нашого життя до європейського. Це не буде дуже коротким проміжком часу, це не лише робота нашого парламенту. Це значить, що найближчі десятки років ми маємо працювати щоденно, аби вийти на європейський рівень", - заявив Тетерук.

Перший заступник керівника фракції "Народний фронт" також відповів на питання щодо можливого введення візового режиму з Російською Федерацією.

"Використовуючи систему "свій-чужий", як у військовій термінології, - для Європи ми справді стаємо своєю нацією, яка готова виборювати свою незалежність, а для Російської Федерації ми є чужими, оскільки росіяни знищують українців, всю інфраструктуру на окупованих територіях. Тобто, всі підстави є для того, аби ввести з Росією візовий режим і зробити максимально жорстким перетин росіянами кордону України", - підкреслив народний депутат.

"Як тільки виникне така можливість, парламент розгляне це питання. Цей та наступний тиждень уже розплановані для низки законопроектів, які вимагають нашого рішення. Але ми можемо розглянути його потім", - сказав Тетерук.

Зараз ви читаєте новину «Безвізовий режим - визнання європейцями українських реформ - Тетерук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути