Ексклюзиви
Пʼятниця, 01 лютого 2008 11:20

Балога про Тимошенко: "Конфлікту насправді немає"

Голова секретаріату президента Віктор Балога заперечує протистояння секретаріату Президента з Кабміном Юлії Тимошенко. Про це він заявив в інтерв"ю "Україні молодій".

"Багатьом політикам, як і заангажованим політологам і журналістам, вигідно говорити про якийсь конфлікт між секретаріатом і Кабінетом Міністрів. Це їхня справа. Зверну увагу, що ці розмови не нові, бо так само нас звинувачували у протиборстві з урядом під керівництвом Віктора Януковича", - заявив Балога.

"Суть у тому, що секретаріат просто виконує свою роботу, і часто рішення Банкової не подобаються в будинку на Грушевського. Згадаймо, які суперечки точилися навколо бюджету–2007 і наполягання президента передбачити в ньому виконання важливих соціальних ініціатив. А який ґвалт піднімався після призупинення главою держави дії урядових постанов, які стосувалися владних повноважень, власності, фінансів!", - додав він.

Балога запевнив, що секретаріат не застосовує подвійних стандартів.

"Президент підписував директиви на зарубіжні візити прем"єра Януковича — так само він склав директиви прем"єру Тимошенко. Глава держави вимагав від попереднього уряду програми діяльності — точно так ставить питання і перед нинішнім Кабміном. І так далі. Ймовірно, в такому неупередженому підході дехто і вбачає конфлікт по лінії секретаріат—уряд. Але конфлікту насправді немає", - заявив Балога.

"Зате вперше маємо якісну ситуацію, яку я б назвав "демократичним тріумвіратом": Глава держави спирається на пропрезидентську більшість у парламенті, яка, у свою чергу, сформувала Кабінет Міністрів. У цій триєдності закладено великий потенціал для швидких, ефективних змін в країні", - сказав глава секретаріату.

Зараз ви читаєте новину «Балога про Тимошенко: "Конфлікту насправді немає"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15175
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода