Ексклюзиви
Пʼятниця, 01 лютого 2008 11:20

Балога про Тимошенко: "Конфлікту насправді немає"

Голова секретаріату президента Віктор Балога заперечує протистояння секретаріату Президента з Кабміном Юлії Тимошенко. Про це він заявив в інтерв"ю "Україні молодій".

"Багатьом політикам, як і заангажованим політологам і журналістам, вигідно говорити про якийсь конфлікт між секретаріатом і Кабінетом Міністрів. Це їхня справа. Зверну увагу, що ці розмови не нові, бо так само нас звинувачували у протиборстві з урядом під керівництвом Віктора Януковича", - заявив Балога.

"Суть у тому, що секретаріат просто виконує свою роботу, і часто рішення Банкової не подобаються в будинку на Грушевського. Згадаймо, які суперечки точилися навколо бюджету–2007 і наполягання президента передбачити в ньому виконання важливих соціальних ініціатив. А який ґвалт піднімався після призупинення главою держави дії урядових постанов, які стосувалися владних повноважень, власності, фінансів!", - додав він.

Балога запевнив, що секретаріат не застосовує подвійних стандартів.

"Президент підписував директиви на зарубіжні візити прем"єра Януковича — так само він склав директиви прем"єру Тимошенко. Глава держави вимагав від попереднього уряду програми діяльності — точно так ставить питання і перед нинішнім Кабміном. І так далі. Ймовірно, в такому неупередженому підході дехто і вбачає конфлікт по лінії секретаріат—уряд. Але конфлікту насправді немає", - заявив Балога.

"Зате вперше маємо якісну ситуацію, яку я б назвав "демократичним тріумвіратом": Глава держави спирається на пропрезидентську більшість у парламенті, яка, у свою чергу, сформувала Кабінет Міністрів. У цій триєдності закладено великий потенціал для швидких, ефективних змін в країні", - сказав глава секретаріату.

Зараз ви читаєте новину «Балога про Тимошенко: "Конфлікту насправді немає"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20733
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода