Понеділок, 19 березня 2007 08:14

Янукович: Україна готова брати участь в переговорах про створення системи ПРО в Європі

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що Україна може ініціювати свою участь в переговорах про створення глобальної системи безпеки. Про це прем`єр заявив су неділю в інтерв`ю телеканалу "Інтер".

"Якщо поглянути в історію створення або обговорення системи ПРО, ми пам`ятаємо учасників цього процесу – це, перш за все, США і Росія. Тому нас хвилює, чому зараз цей процес йде за таким неузгодженим сценарієм?", - сказав Янукович.

На думку прем`єр-міністра України, зараз всім країнам-партнерам по створенню системи ПРО в Європі потрібно сісти за стіл переговорів. "Ми теж готові сісти за стіл переговорів. Нам є з чим йти. Ми маємо систему стеження за космічним простором, яка розміщена на території України і яка, до речі, спільно використовується з Росією", - додав він.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи може Україна ініціювати свою участь і запропонувати свій досвід у створенні системи ПРО, Янукович сказав: "Безумовно, може", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Янукович: Україна готова брати участь в переговорах про створення системи ПРО в Європі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі