понеділок, 19 жовтня 2015 08:25

У Маріуполі з гранатомета обстріляли житлову багатоповерхівку

Автор: mvs.gov.ua
 

Невідомі зранку 19 жовтня поцілили в житловий будинок із протитанкового гранатомета.

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Донецькій області.

Автор: mvs.gov.ua
 

"Близько 5 ранку до міліції надійшло повідомлення про те, що в одній з багатоповерхівок по пр. Нахімова у Приморському районі Маріуполя стався вибух. На місці події поблизу будинку правоохоронці виявили використаний протитанковий гранатомет та ще один – приведений у боєготовність.

Пошкоджено будівлю, постраждалих немає.

Боєприпаси вилучено та направлено на експертизу", - йдеться у повідомленні.

Наразі міліція вживає заходів щодо встановлення та затримання осіб, причетних до правопорушення. Обставини події з'ясовуються.

Зараз ви читаєте новину «У Маріуполі з гранатомета обстріляли житлову багатоповерхівку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути