вівторок, 22 вересня 2015 10:24

У мережі з'явилися фото з телефону ГРУшника Александрова
7

Автор: censor.net.ua
 

Головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов оприлюднив фотографії з телефону взятого в полон під Щастям сержанта спецназу ГРУ Генштабу РФ Олександра Александрова.

Відповідні матеріали журналіст опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Бутусов зазначив, що фотографії йому передали бійці, які брали в полон Александрова та капітана російського спецназу Євгена Єрофеєва.

"Важливо! Під час развідвиходу капітан Єрофєєв зафіксований з особистою зброєю - снайперською гвинтівкою Винторез калібру 9 мм. Саме з такої гвинтівки був убитий український солдат Вадим Пугачов, який виявив російських терористів на опорному пункті Фасад і загинув, отримавши 6 куль впритул. Це вагомий доказ, який дозволяє стверджувати, що стріляв у Пугачова саме Єрофєєв. Винторез був знайдений на місці бою, а Єрофєєв був поранений кулею в руку", - написав Бутусов.

Автор: censor.net.ua
 
Автор: censor.net.ua
 

Як зазначається, фото демонструють ретельне маскування кадрових російських вояків під "ополчення", на бойовій техніці окупантів - написи "ЛНР", на формі - нашивки "армія Новоросії".

Автор: censor.net.ua
 

На фотоматеріалах зафіксоване місце, де базувалася група Єрофеєва під Щастям.

Автор: censor.net.ua
 

"Група Єрофеєва виїхала в район Щастя і обладнала собі базу на якійсь закинутій базі відпочинку, де раніше розташовувалися українські підрозділи. Від наших там залишилася брошура з тактичної медицини, залишки американського сухого пайка.

Автор: censor.net.ua
 

Сержант Александров, швидше за все - заступник командира групи. Під час развідвиходу йому довірене завдання фіксувати "точки" - проходження маршруту, орієнтири на місцевості. У Александрова навігатор - американський "Гармін" з GPS, а не російський ГЛОНАСС", - зазначив Бутусов.

Автор: censor.net.ua
 
Зараз ви читаєте новину «У мережі з'явилися фото з телефону ГРУшника Александрова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути