Зараз Росія в Курській області зосередила більше техніки, ніж на момент вторгнення.
Про це повідомив "Оперативний ЗСУ" в Telegram з посиланням на речника міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайла Макарука.
За його словами, Росія продовжує перегруповувати війська. Також окупанти стягують застарілу техніку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ залишається однією з головних цілей цієї війни для Путіна - Денисенко
"Наразі в Курській області, яка розташована біля українського кордону, налічується більше техніки, ніж було 24 лютого", - повідомив Макарук.
Росія планує відправляти своїх окупантів в Україну воювати щонайменше до травня 2022 року. Про це свідчать дані Генштабу Збройних сил України.
×




















Коментарі